Konto dla studentów w Alior Sync najlepsze w rankingu

Konto w wirtualnym banku Alior Sync zwyciężyło w rankingu rachunków osobistych dla studenta przygotowanym przez porównywarkę finansową Comperia.pl. Zgodnie z przyjętymi założeniami rachunek bankowy powinien być darmowy, a także przynosić określone profity. Takie kryteria najlepiej spełnia bezpłatne konto w wirtualnym banku Alior Sync, które dodatkowo gwarantuje wysoki 5-procentowy cashback za zakupy w Internecie.

Głównymi zaletami zwycięskiego kontabrak opłat za prowadzenie konta, wydanie i użytkowanie karty debetowej, bezpłatne przelewy internetowe (w tym 10 przelewów natychmiastowych miesięcznie), a także korzystanie bez opłat ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkowo na atrakcyjność oferty Alior Sync wpływa bardzo wysoki, 5-procentowy zwrot wydatków za zakupy w Internecie, dzięki któremu modelowy student analizowany w zestawieniu Comperia.pl zyska w ciągu miesiąca 15 zł.

Ponadto, konto zapewnia klientom niespotykaną dotąd na rynku wygodę i oszczędność czasu. Alior Sync jako pierwszy bank udostępnił klientom nieograniczony dostęp do rachunku z każdego miejsca na świecie przez 24 godziny na dobę za pośrednictwem Wirtualnego Oddziału oraz systemu bankowości mobilnej.

Konto w Alior Sync wyróżnia także szereg nowatorskich rozwiązań takich jak kompleksowe narzędzia do zarządzania domowym budżetem (np. Menedżer Finansów), możliwość dokonywania przelewów na Facebooku, strefa zakupów „Zrób Dobry Deal”, czy bezpłatny dostęp do Strefy Rozrywki z darmowymi filmami i muzyką oraz możliwością zakupu gier z 40-procentowym rabatem.

Przygotowując ranking analitycy portalu Comperia.pl porównali ofertę ponad 20 banków sprawdzając, które konto przyniesie studentowi najwięcej korzyści. W zestawieniu przyjęto następujące założenia – miesięczne wpływy na rachunek studenta wynoszą 1 200 zł, wykonuje on 5 przelewów zewnętrznych przez Internet, wypłaca z bankomatu własnego banku dwa razy w miesiącu po 100 zł, dodatkowo dokonuje płatności kartą w sklepach o wartości 300 zł miesięcznie oraz robi zakupy przez Internet na kwotę 300 zł, za które również płaci kartą a jego średnie saldo na rachunku wynosi 500 zł.

Ranking przygotowany przez porównywarkę finansową Comperia.pl po raz kolejny wyróżnił, niekwestionowane zalety konta w Alior Sync, które jako jedyne na rynku łączy atrakcyjną ofertę z dodatkowymi funkcjonalnościami wykraczającymi poza finanse. Do tej pory konto w Alior Sync zwyciężyło w zestawieniach przygotowywanych przez porównywarki finansowe Comperia.pl („Ranking kont osobistych” – czerwiec 2012) oraz eBroker.pl („Ranking kont osobistych” – listopad 2012), a także portal finansowy Bankier.pl („Ranking kont osobistych dla Internautów” – listopad 2012).

źródło: Alior Sync