Kredyty mieszkaniowe Częstochowa

Kredyty mieszkaniowe to produkty oferowane przez banki klientom, którzy są w stanie wykazać się możliwościami spłaty w przewidzianym przedziale czasowym oraz są zainteresowani uzyskaniem środków na zakup mieszkania lub domu. Środki przyznane przez bank w ramach kredytu mieszkaniowego można także przeznaczyć na remont mieszkania lub na zakup działki pod budowę domu.

Kredytobiorca zawiera z bankiem umowę, której znaleźć można wysokość środków przekazanych na cele mieszkaniowe (nawet do 90%), okres kredytowania (w niektórych bankach nawet do 30 lat), harmonogram rat, wysokość prowizji. Kredytobiorca może także wybrać walutę kredytu (PLN lub EURO – jeśli zarabia w tej walucie). Propozycje wybranych kredytów mieszkaniowych, dostępnych w bankach w Częstochowie, znajdują się poniżej.

ZAPYTAJ O KREDYT

Kredyty mieszkaniowe Częstochowa maj 2023

Powyższa prezentacja „Kredyty mieszkaniowe Częstochowa” nie stanowi oferty portalu i mają charakter wyłącznie poglądowy. Ostateczna decyzja o przyznaniu kredytu podejmowana jest przez bank na podstawie badania zdolności kredytowej oraz indywidualnej oceny wiarygodności klienta. Portal nie ma wpływu na tę decyzję, nie udziela porad indywidualnych oraz nie umożliwia bezpośredniego składania wniosków offline. Więcej informacji na temat kredytów mieszkaniowych w Częstochowie uzyskać można w portalu Kredytymieszkaniowe.czest.pl