Konto dla internautów od Alior Sync wyróżnione

Konto osobiste w wirtualnym banku Alior Sync zwyciężyło w rankingu rachunków osobistych, przygotowanym przez porównywarkę finansową Comperia.pl. Analitycy ocenili ofertę 34 banków, szukając najlepszego na rynku konta dla osób, które aktywnie korzystają z Internetu.

Analitycy z Comperia.pl w ofercie banku Alior Sync docenili m.in. brak opłat za prowadzenie konta, wydanie i użytkowanie karty debetowej, wysoki 5-procentowy cashback (stały rabat na zakupy w Internecie), bezpłatne przelewy internetowe, w tym 10 przelewów natychmiastowych, oraz możliwość korzystania ze wszystkich bankomatów w Polsce bez opłat. Ponadto, przy ocenie banku zwrócono uwagę na dodatkowe, niedostępne dotąd na rynku usługi, takie jak Wirtualny Oddział, Menedżer Finansów czy kompleksowy system bankowości mobilnej, stworzone przede wszystkim z myślą o potrzebach klientów, którzy nie chcą już chodzić do oddziału. Według przyjętych przez analityków założeń konto osobiste w banku Alior Sync jest najlepszym kontem internetowym dostępnym na rynku.

Alior Sync jest pierwszym bankiem, który oprócz korzystnej oferty w pełni darmowego konta osobistego zapewnia szereg usług wykraczających poza finanse. Jako jeden z pierwszych banków na świecie integruje wybrane usługi z portalem Facebook. Alior Sync umożliwia m.in. realizację przelewów do znajomych z Facebook’a.

Z myślą o osobach, które lubią ciekawie spędzać czas, bank przygotował Strefę Rozrywki, w której klienci Alior Sync mogą bezpłatnie oglądać filmy, słuchać muzyki, a także kupować gry po atrakcyjnych cenach z rabatem 40% – http://rozrywka.sync.pl/

Przygotowując ranking kont osobistych, analitycy porównywarki finansowej Comperia.pl porównali ofertę 34 banków, wybierając do oceny konta najtańsze i najlepiej dopasowane do potrzeb modelowego klienta – osoby młodej i nowoczesnej, z wpływami na konto w wysokości 1 tys. zł i saldem miesięcznym na poziomie 1,5 tys. złotych. Głównym kryterium był brak opłat za podstawowe funkcjonalności konta (prowadzenie, karta debetowa, przelewy, wypłaty z bankomatów), dodatkowo punktowano m.in. dostępność usług takich jak bankowość mobilna, przelewy ekspresowe czy zwrot części wydatków.

źródło: Alior Sync