Open Finance Częstochowa - logo oddziału

Open Finance Częstochowa to lider w branży pośrednictwa finansowego. Firma działa na rynku 15 lat i pomogła w wyborze najlepszego kredytu hipotecznego tysiącom klientów. Sukces Open Finance opiera się na wypracowanej metodologii porównywania produktów bankowych. Dzięki nowoczesnym narzędziom klient może poznać kilka wariantów danej oferty bankowej uwzględniającej jego potrzeby. Podstawą wyboru rozwiązania kredytowego lub inwestycyjnego jest analiza zdolności kredytowej i analiza potrzeb, na podstawie której dobierany jest produkt. Wszystkie produkty prezentowane na spotkaniu z klientem uwzględniają jego potrzeby i możliwości finansowe.

ZAPYTAJ O KREDYT

Dlaczego kredyt mieszkaniowy z Open Finance Częstochowa?

Ekspert Open Finance, wykorzystując swoją wiedzę umiejętności i doświadczenie, bezpłatnie pomoże wypełnić wniosek kredytowy, skompletować dokumenty i dopilnuje wszelkich formalności, aby klient bez problemu złożył komplet dokumentów w wybranym banku. Usługa pośrednictwa finansowego w zakresie kredytów mieszkaniowych cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Dlatego przed wizytą w oddziale prosimy o umówienie spotkanie poprzez poniższy formularz kontaktowy. Ułatwi to organizację pracy ekspertowi i Państwu. Zapraszamy do oddziału Open Finance w Częstochowie pod poniższym adresem.

Open Finance Częstochowa Ekspert Finansowy

placówka reorganizacji

telefon: zapraszamy na video-spotkanie

godziny pracy:
poniedziałek – piątek: 09:00-19:00

UMÓW SPOTKANIE

Pozostałe firmy pośrednictwa finansowego w Częstochowie:
Notus Finanse Częstochowa
Expander Częstochowa

Wszystkie prezentacje ekspertów finansowych nie stanowią oferty portalu i mają charakter wyłącznie poglądowy. Portal nie udziela porad indywidualnych oraz nie umożliwia bezpośredniego składania wniosków offline.