Pożyczka gotówkowa bez prowizji w Banku BGŻ

W Banku BGŻ trwa promocja pożyczki gotówkowej, która polega na tym, że Bank nie pobiera prowizji za jej udzielenie, a oprocentowanie zostało obniżone do 13 proc. Oferta dotyczy osób, które do 28 listopada złożą wniosek o jej udzielenie w dowolnym oddziale.

– Dla tych klientów, którzy nie posiadają konta, a poszukują środków pieniężnych mamy specjalną ofertę pożyczki gotówkowej z pakietem ubezpieczeń, której głównym atutem jest niski koszt oraz minimum formalności. Kredyt udzielany jest na podstawie oświadczenia o dochodach – powiedział Andrzej Budasz, dyrektor Departamentu Produktów i Usług Bankowości Detalicznej w Banku BGŻ.

Maksymalna kwota kredytu to 10 000 zł i może ją otrzymać każdy klient, osiągający dochody z tytułu wynagrodzenia, emerytury czy renty. Dogodny okres kredytowania sprawia, że miesięczne raty nie stanowią nadmiernego obciążenia domowego budżetu. Bogaty zakres pakietu ubezpieczeń dołączony do pożyczki obejmuje:

  • Ubezpieczenie na życie
  • Ubezpieczenie od utraty pracy
  • Ubezpieczenie czasowej niezdolności do pracy
  • Ubezpieczenie na wypadek śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku

Pożyczka może zostać przeznaczona na dowolny cel: wyjazd na wakacje, remont mieszkania czy zakup sprzętu RTV/AGD. W każdym momencie można dokonać wcześniejszej spłaty części lub całości zadłużenia, bez ponoszenia dodatkowych opłat.

źródło: BGŻ